Kancelaria

Kancelaria "PJW" Paweł J. Wróblewski funkcjonuje na rynku usług prawnych od 1996 r. kontynuując działalność wykonywaną wcześniej w formie spółki cywilnej W&W Kancelaria Radcowska.

Prowadzimy głównie obsługę klientów indywidualnych, wspólnot mieszkaniowych, ale zajmujemy się również sprawami przedsiębiorców, fundacji, oraz stowarzyszeń.

Podstawowa oferta Kancelarii obejmuje prowadzenie spraw z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego, ze szczególnym naciskiem na prawo spadkowe i prawo rodzinne. Prowadzimy sprawy rozwodowe, sprawy o separacje, sprawy o ustanowienie rozdzielności majątkowej, Przyjmujemy sprawy związane z zasiedzeniem nieruchomości oraz  zniesieniem współwłasności, działem spadku, Prowadzimy sprawy o roszczenia związane z niewykonaniem umów bądź ich nieprawidłowym wykonaniem.Prowadzimy sprawy z zakresu, prawa pracy i prawa administracyjnego.

Kancelaria specjalizuje się w usługach procesowych w zakresie zastępstwa procesowego w sprawach cywilnych oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

W okresie 20 lat pracy kancelarii nasi prawnicy uczestniczyli w ponad  1000 sprawach sądowych, z których znakomita większość znalazła przez nas wygrana z pożytkiem dla naszych klientów.

Kancelaria ma swoją siedzibę Warszawie na dolnym Mokotowie przy ul. Zakrzewskiej nr 16/23a.Biuro Kancelarii położone jest w pobliżu siedziby ZUS i kompleksu Sądów przy ul Czerniakowskiej 100. Położenie biura kancelarii gwarantuje dobry dojazd nie tylko innych dzielnic Warszawy ale również z  innych miejscowości położonych w okolicach Warszawy. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. od 12 do 20. Przejmujemy w siedzibie Kancelarii w razie potrzeby dojeżdżamy do klienta. Kancelaria świadczy usługi na terenie całego kraju.


Paweł J. Wróblewski
Kancelaria Radcy Prawnego
Tel. 22-498-67-98
Tel.22-118-51-45
kom. 602 249 403
00-737 Warszawa;
ul. Zakrzewska 16 lok.23a
e-mail:pjw@pro.onet.pl

Polityka Prywatności

 • prawo cywilne,
 • prawo gospodarcze i handlowe,
 • prawo rodzinne,
 • prawo pracy i ubezpieczeń społecznych.
 • Kontakt


  Paweł J. Wróblewski
  Kancelaria Radcy Prawnego

  Tel. 22-498-67-98
  Tel.22-118-51-45
  kom. 602 249 403

  00-737 Warszawa;
  ul. Zakrzewska 16 lok.23a
  e-mail:pjw@pro.onet.pl

  Skontaktuj się z nami


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego
  Paweł J. Wróblewski z siedzibą ul. Zakrzewska 16/23a
  00-737 Warszawa

  Darmowy licznik odwiedzin

  Wszelkie prawa zastrzeżone 2017

  Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  Polityka prywatnośći