Opinie Prawne

Oferujemy Państwu możliwość uzyskania fachowej pomocy prawnej przy zawieraniu umów prawa cywilnego – takich jak umowy kredytowe, leasingowe, umowy najmu, umowy związane ze stosunkiem pracy – oraz prawnych sposobów zabezpieczenia takich jak hipoteka, przewłaszczenie na zabezpieczenie, poręczenie cywilne i wekslowe, zabezpieczenie wekslowe.

Pomagamy w sprawach związanych z :
opiniowaniem zawieranych umów,
przedterminowym zakończeniem istniejącego już stosunku,
rozliczeniem nakładów i kosztów.
Proponujemy Państwu możliwość wygodnego i sprawnego sprawdzenia zawieranej umowy pod kątem zgodności z prawem i Państwa interesami podczas konsultacji odbywającej się w biurze Kancelarii bądź w drodze kontaktu elektronicznego.

Dla Państwa wygody, staramy jak najbardziej usprawnić i ułatwić proces składania dokumentów i odbierania opinii, tak aby uchronić Klientów nie tylko przed zbędnymi kosztami, ale także niepotrzebną stratą czasu. W celu złożenia zlecenia sporządzenia opinii prosimy o wcześniejsze przygotowanie dla nas wszelkich informacji, jakie uznają Państwo za niezbędne (w tym przede wszystkim projektu umowy) W najkrótszym możliwym czasie dostarczymy Państwu projekt umowy wraz ze wskazaniem najistotniejszych postanowień, ogólną oceną jej korzystności, a także wskazaniem celów negocjacyjnych, które powinni Państwo jeszcze przedyskutować z kontrahentem.


Paweł J. Wróblewski
Kancelaria Radcy Prawnego
Tel. 22-498-67-98
Tel.22-118-51-45
kom. 602 249 403
00-737 Warszawa;
ul. Zakrzewska 16 lok.23a
e-mail:pjw@pro.onet.pl

Polityka Prywatności

 • prawo cywilne,
 • prawo gospodarcze i handlowe,
 • prawo rodzinne,
 • prawo pracy i ubezpieczeń społecznych.
 • Kontakt


  Paweł J. Wróblewski
  Kancelaria Radcy Prawnego

  Tel. 22-498-67-98
  Tel.22-118-51-45
  kom. 602 249 403

  00-737 Warszawa;
  ul. Zakrzewska 16 lok.23a
  e-mail:pjw@pro.onet.pl

  Skontaktuj się z nami


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego
  Paweł J. Wróblewski z siedzibą ul. Zakrzewska 16/23a
  00-737 Warszawa

  Darmowy licznik odwiedzin

  Wszelkie prawa zastrzeżone 2017

  Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  Polityka prywatnośći