Specjalizacje

 

Kancelaria specjalizuje się w usługach procesowych w zakresie zastępstwa procesowego w sprawach cywilnych , rodzinnych oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Przygotowujemy wszelkie pisma sądowe, pozwy, zażalenia , apelacje, skargi kasacyjne, opinie prawne, odwołania od decyzji administracyjnych oraz inne pisma.


 Prawo cywilne

Świadczymy  pomoc prawą  w sprawach dotyczących, windykacji należności, odszkodowań za naruszenie dóbr osobistych, odpowiedzialności za niewykonanie lub nienależyte wykonanie zobowiązań, najmu lokali, spraw o eksmisję, zniesienia współwłasności, zasiedzenia, a także ochrony własności i posiadania nieruchomości.

 W zakresie prawa spadkowego Kancelaria pozostaje do Państwa dyspozycji w następującym zakresie spraw :

 • reprezentacja w sprawach dotyczących zachowku, nabycia bądź odrzucenia spadku, działu spadku (w tym również sprawy o dział spadku ze zniesieniem współwłasności)
 • doradztwo oraz reprezentacja w sprawach dotyczących dziedziczenia ustawowego, zapisu i polecenia przy spadkobraniu
 • odpowiedzialności za długi spadkowe oraz za dług spadkodawcy,
 • reprezentacja w sprawach związanych z stwierdzeniem nieważności testamentu

 

 Prawo rodzinne i opiekuńcze

Kancelaria  prowadzi sprawy rozwodowe, sprawy o separacje, sprawy o ustanowienie rozdzielności majątkowej, podziały majątku dorobkowego, alimenty, władzę rodzicielską, opiekę nad dziećmi. Nasza oferta obejmuje prowadzenie wszelkich spraw dotyczące związków nieformalnych.

W ramach prawa rodzinnego specjalizujemy się w szczególności  doradztwie oraz reprezentacji w:

 • sprawach o rozwód (w tym również z orzekaniem o winie), separację
 • sprawach dotyczących kontaktów z dziećmi, władzy rodzicielskiej, miejsca pobytu dziecka
 • sprawach o podział majątku wspólnego
 • sprawach o alimenty na rzecz dziecka i małżonka

Kancelaria  współpracuje  z prawnikiem  który  posiada niezbędne uprawnienia do występowania przed sądem biskupim jako adwokat koscielny. 

Prawo pracy

Reprezentujemy pracowników w sporach sądowych. Zajmujemy  się  prowadzeniem spraw sądowych o przywrócenie do pracy,  o odszkodowanie za wypowiedzenie umowy o pracę, o odszkodowanie  za rozwiązanie umowy o pracę bez wypowiedzenie,  prowadzimy sprawy o sprostowanie świadectwa pracy, a także o odszkodowanie za mobbing i dyskryminację.

Posiadamy znaczące doświadczenie   w zakresie sprawowania zastępstwa procesowego przed sadami powszechnymi. W okresie 20 lat pracy kancelarii nasi prawnicy uczestniczyli w ponad  1000 sprawach sądowych, z których znakomita większość znalazła przez nas wygrana z pożytkiem dla naszych Klientów.


Paweł J. Wróblewski
Kancelaria Radcy Prawnego
Tel. 22-498-67-98
Tel.22-118-51-45
kom. 602 249 403
00-737 Warszawa;
ul. Zakrzewska 16 lok.23a
e-mail:pjw@pro.onet.pl

Polityka Prywatności

 • prawo cywilne,
 • prawo gospodarcze i handlowe,
 • prawo rodzinne,
 • prawo pracy i ubezpieczeń społecznych.
 • Kontakt


  Paweł J. Wróblewski
  Kancelaria Radcy Prawnego

  Tel. 22-498-67-98
  Tel.22-118-51-45
  kom. 602 249 403

  00-737 Warszawa;
  ul. Zakrzewska 16 lok.23a
  e-mail:pjw@pro.onet.pl

  Skontaktuj się z nami


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego
  Paweł J. Wróblewski z siedzibą ul. Zakrzewska 16/23a
  00-737 Warszawa

  Darmowy licznik odwiedzin

  Wszelkie prawa zastrzeżone 2017

  Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  Polityka prywatnośći